Struktura Organizacyjna

Krzysztof Szulim
                                           Dyrektor CUW
                                            krzysztof.szulim@cuw.lochow.net.pl
tel. 25 64 37 851

                                                                     biuro @cuw.lochow.net.pl

Renata Gajewska
główna księgowa
ksiegowosc@cuw.lochow.net.pl

tel.: 25 64 37 854

Iwona Kowalczyk
st.specjalista ds. kadr
iwonakowalczyk@cuw.lochow.net.pl

tel. 25 64 37 850

Hanna Gałązka
st. specjalista ds. księgowych
hanna.galazka@cuw.lochow.net.pl

tel.: 25 64 37 854

Urszula Napłoszek
st. specjalista ds. płac
urszula.naploszek@cuw.lochow.net.pl

 tel.: 25 64 37 850

Agnieszka Grodkowska
 specjalista ds. księgowych
agnieszka.grodkowska@cuw.lochow.net.p
tel.: 25 64 37 853

Zbigniew Suplicki
specjalista ds. prawnych
zbigniew.suplicki@cuw.lochow.net.pl

tel.: 25 64 37  856

                   

Natalia Wójcik
specjalista ds. księgowych

natalia.wojcik@cuw.lochow.net.pl

tel.: 25 64 37 853

Magdalena Niegowska
specjalista ds. księgowych
magdalena.niegowska@cuw.lochow.net.pl

tel.: 25 64 37 853

Paulina Makowska

referent ds. administracyjno ksiegowych   ksiegowosc@mgops.gminalochow.pl

tel. 25 64 37 820

 

             Dorota Sapierzyńska                       Inspektor ds planowania, ksiegowości i sprawozdawczości SDPS    sdps@gminalochow.pl

tel.: 25 64 37 820

Sławomir Rostek
specjalista ds. obsługi szkół

slawomir.rostek@cuw.lochow.net.pl

tel.: 25 64 37 855

 

Monika Wróbel

specjalista ds. księgowości

monika.wrobel@cuw.lochow.net.pl

Marzena Zarzycka
specjalista ds. administracyjno księgowych i fakturowania VAT
marzena.zarzycka@cuw.lochow.net.pl

 

  Wioleta Przyborowska                           specjalista ds. księgowych

wioleta.przyborowska@cuw.lochow.net.pl